Hliníkové okenné a dverové systémy

Neodmysliteľnou súčasťou dnešnej modernej výstavby sú výplne stavebných otvorov z hliníkových profilov pre okná a dvere. Jednou z najväčších výhod týchto profilov s možnosťou výroby veľkoplošných presklených plôch. Vďaka svojej výbornej stabilite máme možnosť dodať zákazníkovi veľké presklene plochy pre exteriér aj interiér, či už vo fixnej alebo otváravej podobe, ktoré umožňuje sklápanie, otváranie a v dnešnej dobe tak moderné posúvanie a skladanie. Samozrejmosťou je široká škála farebného prevedenia okien a dverí z celej stupnice RAL, s možnosťou aj niekoľkých štandardných imitácií dreva.

Dnešné najmodernejšie hliníkové profilové systémy sa vyznačujú špičkovými tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie požiadavky. Dodávame výrobky s koeficientom prestupu tepla v závislosti od použitého profilu od Uw = 1,3 W/m2K - Uw = 0,92 W/m2K.

Našimi dodávateľmi sú výrobcovia s dlhoročnou tradíciou výroby zastrešujúci trhy v rámci cele Európy. Nami dodávané výrobky sú v prevažnej miere vyrábané z profilových systémov ALIPLAST.

Interiérové systémy

  • ECONOLINE, AZ - 45

Exteriérové systémy

  • IMPERIAL, AZ – 62
  • SUPERIAL, AZ – 77 HI
  • STAR