Naša ponuka

Žalúzie, rolety a siete proti hmyzu

Horizontálne žalúzie


Minimálna údržba a najmä cenová dostupnosť

Horizontálne žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany. Stávajú sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru, chránia proti slnečnému žiareniu, regulujú svetlo v miestnosti, a tiež chránia vaše súkromie. Využívanie horizontálnych žalúzií je mnohostranné a ich farebná škála dovoľuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s rôznymi doplnkami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru podľa Vášho vkusu. Výhodou je najmä ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a predovšetkým cenová dostupnosť.

Možnosť výberu dvoch typov prevedenia vrchného nosníka.

Horizontálna žalúzia ISOLINE

Horizontálna žalúzia ISOLINE

Horizontálna žalúzia PRIM

Horizontálna žalúzia PRIM

Látkové žalúzie plise


Elegancia spojená s funkčnosťou

Široká škála farieb a dekorov

Výnimočne flexibilné, elegantné a veľmi dekoračné prvky do vašich okien. Žalúzie Plise predstavujú veľmi efektívny, dokonalý a estetický spôsob tienenia. Materiál pre tienenie je špeciálna plisovaná látka. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále farieb je Plise veľmi elegantným doplnkom každého moderného interiéru. Pre svoju veľkú variabilitu možností ovládania sú žalúzie Plise
vhodné aj pre atypické tvary okien.

Látkové žalúzie plise Látkové žalúzie plise

Textilné roletky


Voľba intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia.

Textilné rolety poskytujú možnosť dokonalého celku sledujúceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenie interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roliek umožňuje kombinovať výber intenzity zafarbenia a komplexného farebného zosúladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov montáže. Montáž na stenu, do strechy alebo do rámu plastového okna, eurookna alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

Textilné roletky - Collete Plus Textilné roletky - Collete Plus Textilné roletky - Jazz 17 Textilné roletky - Jazz 32 Textilné roletky - Jazz Expert Textilné roletky - Legend Textilné roletky - Optima Textilné roletky - Optima Mini Textilné roletky - Opus Textilné roletky - Stream Plus Textilné roletky - Stream S

Textilné roletky deň/noc


Textilné rolety poskytujú možnosť dokonalého celku sledujúceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenie interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roliek umožňuje kombinovať výber intenzity zafarbenia a komplexného farebného zosúladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov montáže, montáž na stenu, do strechy alebo do rámu plastového okna, eurookna alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

Textilné roletky deň/noc - Collete XL Textilné roletky deň/noc - Jazz 17 Textilné roletky deň/noc - Jazz Expert
Textilné roletky - Optima Textilné roletky - Opus

Vertikálne žalúzie


Vertikálne žalúzie elegantne doplnia váš interiér, nahradia závesy alebo záclony.

Vertikálne žalúzie elegantne doplní váš interiér a úplne nahradí záclony alebo závesy. Vďaka širokému spektru ponúkaných materiálov a farebných odtieňov môžete modernizovať svoje kancelárie a domovy. Ich antistatická úprava, farba a tvarová stabilita vyžaduje minimálnu náročnosť na údržbu. Medzi jej prednosti patrí schopnosť zacloniť veľké plochy.

Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla, pričom celkový dojem vedie k vetraniu celého priestoru. Prekvapí vás radou neočakávaných svetelných a priestorových efektov.

Lamely sa dodávajú v dvoch prevadeniach šírky, 127mm a 89mm.
Možnosť dodania atypických tvarov v podobe oblúkov, alebo šikmín.

Vertikálne žalúzie LUX

Vertikálne žalúzie LUX

Vertikálne žalúzie ŠTANDARD

Vertikálne žalúzie ŠTANDARD

Min. šírka Max. šírka Max. výška Max. plocha
Standard 230 mm 6000 mm 4000 mm 16 m2
Lux 230 mm 6000 mm 4000 mm 16 m2